Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Battista

Është emri yt Battista? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Baptist
Djem me tinguj të ngjashëm:Batist, Babtist, Baptist, Buddhist
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baptiste, Bethzda, Bethseda, Bethsaida, Bethzaida, Babtista, Bidijawatie, Botezat
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 335 Battista's në Facebook. Pozicioni #75665
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BattistaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Battista? Voto për emrin tënd


Është emri yt Battista? Voto për emrin tënd