Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barbie

Është emri yt Barbie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brava, Brefew, Bouarfa, Barbu, Barif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barbi, Barby, Berby, Barb, Bhairavi, Barbe, Berbe, Barbee
Vlerësimi:
4/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 54920 Barbie's në Facebook. Pozicioni #1538
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BarbiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barbie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barbie? Voto për emrin tënd