Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barbi

Është emri yt Barbi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brava, Brefew, Bouarfa, Barbu, Barif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barbie, Barby, Berby, Barb, Bhairavi, Barbe, Berbe, Barbee
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6050 Barbi's në Facebook. Pozicioni #8797
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BarbiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barbi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barbi? Voto për emrin tënd