Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balthazar

Është emri yt Balthazar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Balthasar, Balthasarine, Balthassar, Balthazarina, Baltser, Beltsazar, Boldizsár
Djem me tinguj të ngjashëm:Baldassare, Baldasarre, Baltasar, Balthasar, Boldizsár, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baldassare, Baldasarre, Baltasar, Balthasar, Boldizsár, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705 Balthazar's në Facebook. Pozicioni #44202
Kategoritë:Emrat persiane
Komente nga BalthazarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balthazar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balthazar? Voto për emrin tënd