Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baldassare

Është emri yt Baldassare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bathalsar
Djem me tinguj të ngjashëm:Baldasarre, Baltasar, Balthazar, Balthasar, Boldizsár, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Baldasarre, Baltasar, Balthazar, Balthasar, Boldizsár, Baldassario, Beltsazar, Balthassar
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Baldassare's në Facebook. Pozicioni #183918
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BaldassarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baldassare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baldassare? Voto për emrin tënd