Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balqis

Është emri yt Balqis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Blaz, Balasi, Blake, Bliss, Blaise, Blasius, Bolek, Blaesus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blasa, Blix, Belicia, Bilqis, Bolica, Bellissa, Beileag, Bilkish
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3400 Balqis's në Facebook. Pozicioni #13807
Kategoritë:Emrat maroken - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga BalqisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balqis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balqis? Voto për emrin tënd