Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arvy

Është emri yt Arvy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arbi, Arba, Arif, Arv, Aarif, Arve, Arpawi, Arvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arva, Aruba, Arub, Arafah, Arabia, Arvia, Arafa, Arifa
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1785 Arvy's në Facebook. Pozicioni #22357
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArvyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arvy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arvy? Voto për emrin tënd