Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arv

Është emri yt Arv? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Arbi, Arba, Arif, Arvy, Aarif, Arve, Arpawi, Arvey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arva, Aruba, Arub, Arafah, Arabia, Arvia, Arafa, Arifa
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 585 Arv's në Facebook. Pozicioni #50532
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ArvPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arv? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arv? Voto për emrin tënd