Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Argjira

Është emri yt Argjira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Archer, Archere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Argyro, Arisara, Ariska Asri, Arsakura, Argari
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Argjira's në Facebook. Pozicioni #156014
Kategoritë:
Komente nga ArgjiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Argjira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Argjira? Voto për emrin tënd