Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aquarius

Është emri yt Aquarius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Acheros, Acrisius, Agris, Accursius, Asuwerius, Ahasuerus, Asweerus, Azuerus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Akrakis, Aigars, Azzahra Reska, Akris, Azerice, Agreyce, Azra Kaya, Ajayraj
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2205 Aquarius's në Facebook. Pozicioni #19165
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AquariusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aquarius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aquarius? Voto për emrin tënd