Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aigars

Është emri yt Aigars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Acheros, Acrisius, Agris, Accursius, Asuwerius, Ahasuerus, Asweerus, Azuerus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Akrakis, Azzahra Reska, Aquarius, Akris, Azerice, Agreyce, Azra Kaya, Ajayraj
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 775 Aigars's në Facebook. Pozicioni #41223
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AigarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aigars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aigars? Voto për emrin tënd