Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Aneirin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Aneirin.
Është emri yt Aneirin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fisnik
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aneurin, Amren, Amran, Amrane, Amaram, Amram, Amiram, Anron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amarina, Amorina, Amrin, Ann-Iren, Amairany, Amayrane, Amorim, Amayrani
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Aneirin's në Facebook. Pozicioni #464353
Kategoritë:
Komente nga AneirinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aneirin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aneirin? Voto për emrin tënd