Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Amorina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Amorina.
Është emri yt Amorina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aneirin, Aneurin, Amren, Amran, Amrane, Amaram, Amram, Amiram
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amarina, Amrin, Ann-Iren, Amairany, Amayrane, Amorim, Amayrani, Anriani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Amorina's në Facebook. Pozicioni #177689
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AmorinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amorina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amorina? Voto për emrin tënd