Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana Clara

Është emri yt Ana Clara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angélari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anaclara, Annclaire, Anneclaire, Anna-Klara, Ana Klara, Anna-Claire, Anna Clara, Anna Klara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 115 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 109 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Ana ClaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana Clara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana Clara? Voto për emrin tënd