Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ana Carolina

Është emri yt Ana Carolina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anne Caroline, Anny Karoline, Ana Carolinna, Ana Karoliny, Ana Caroline, Ana Karoline, Anisa Karlina, Anna Karolyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 164 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 128 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 125 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 126 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 150 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 149 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga Ana CarolinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ana Carolina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ana Carolina? Voto për emrin tënd