Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amsyar

Është emri yt Amsyar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansar, Anker, Aingeru, Anugraha, Anjar, Ansgar, Anzor, Anggra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annie-Macrae, Ansariah, Ankara, Ancyra, Anghara, Anne Kari, Anjhory, Anisoara
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 595 Amsyar's në Facebook. Pozicioni #49911
Kategoritë:
Komente nga AmsyarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amsyar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amsyar? Voto për emrin tënd