Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ankara

Është emri yt Ankara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansar, Anker, Aingeru, Anugraha, Anjar, Ansgar, Anggra, Anzor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Annie-Macrae, Ansariah, Ancyra, Anghara, Anne Kari, Anisoara, Anjhory, Anusree
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ankara's në Facebook. Pozicioni #217402
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AnkaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ankara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ankara? Voto për emrin tënd