Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajda

Është emri yt Ajda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Asid, August, Azad, Asad, Ajith, Augusto, Agastya, Achyuta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Agata, Agathi, Akadia, Aagt, Aacht, Astia, Agueda, Akuti
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 575 Ajda's në Facebook. Pozicioni #51147
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga Ajda


Edona ( 21 vjeç) 2015-10-27
Deshta me dit qfar kuptimi ka ky emer

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajda? Voto për emrin tënd