Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aivaras

Është emri yt Aivaras? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aybars, Abhiraj, Ayberk, Ap Rhys, Abrasha, Abhiraja, Aberash, Averroes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aprika, Afework, Afric, Aivars, Afeworki, Afrika, Afroja, Apirka
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 740 Aivaras's në Facebook. Pozicioni #42714
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga AivarasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aivaras? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aivaras? Voto për emrin tënd