Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aivars

Është emri yt Aivars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aybars, Abhiraj, Ayberk, Ap Rhys, Abrasha, Abhiraja, Aberash, Averroes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aprika, Afework, Afric, Afeworki, Afrika, Afroja, Apirka, Abharika
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 550 Aivars's në Facebook. Pozicioni #52825
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga AivarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aivars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aivars? Voto për emrin tënd