Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

陈泇瀚

Është emri yt 陈泇瀚? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:陈家斌, 陈祺, , 陈梓阳, 陈业
Vajza me tinguj të ngjashëm:陈舒雯, 陈俐婷, 陈伟飞, 陈迪, 陈祖捷, 陈氏枫, 陈淑娟, 陈辉
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga 陈泇瀚Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt 陈泇瀚? Voto për emrin tënd


Është emri yt 陈泇瀚? Voto për emrin tënd