Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Оксана

Është emri yt Оксана? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Oksana
Djem me tinguj të ngjashëm:Олексій, Олег, Остап, Огњен, Обрад, Огнен, Огнян, Оливер
Vajza me tinguj të ngjashëm:Олеся, Огняна, Олга, Олександра, Олена, Ольга, Оля, Одарка
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë
Komente nga ОксанаPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Оксана? Voto për emrin tënd


Është emri yt Оксана? Voto për emrin tënd