Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Денис

Është emri yt Денис? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Denis
Djem me tinguj të ngjashëm:Данко, Дамир, Давид, Даниил, Далибор, Дима, Димитър, Дмитро
Vajza me tinguj të ngjashëm:Дженифер, Джулия, Дарина, Диана, Дарья, Діана, Дарима, Даяна
Vlerësimi:
4/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Top 100 rusisht emrat - Popullore rusisht emrat boy - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga ДенисPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Денис? Voto për emrin tënd


Është emri yt Денис? Voto për emrin tënd