Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Давид

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Давид.
Është emri yt Давид? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Данко, Дамир, Даниил, Денис, Далибор, Димитър, Дима, Да
Vajza me tinguj të ngjashëm:Дженифер, Джулия, Диана, Дарина, Дарья, Дарима, Діана, Даяна
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga ДавидPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Давид? Voto për emrin tënd


Është emri yt Давид? Voto për emrin tënd