Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Τασια

Është emri yt Τασια? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anastasia
Djem me tinguj të ngjashëm:Τιτος, Τρυφων, Τακης, Τωβιας, Τιμων, Τριαντάφυλλος, Τριανταφυλλος, Τασος
Vajza me tinguj të ngjashëm:Τηθυς, Ταξιαρχια, Τζεσικα, Τζένη, Τζωρτζίνα-Ηλέκτρα, Τατιάνα, Τάνια, Τεσνιμ
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga ΤασιαPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Τασια? Voto për emrin tënd


Është emri yt Τασια? Voto për emrin tënd