Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Šarūnas

Është emri yt Šarūnas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siryanas, Serenus, Sharmake, Sarnigo, Suranayaka, Shekhar Mishea, Suryansh, Sharonnok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarang, Syrinx, Sorenza, Sering, Siranush, Sairenji, Serenza, Sara Mizuki
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1390 Šarūnas's në Facebook. Pozicioni #26875
Kategoritë:Popullore lituanez emrat boy
Komente nga ŠarūnasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Šarūnas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Šarūnas? Voto për emrin tënd