Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Serenus

Është emri yt Serenus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Siryanas, Sharmake, Sarnigo, Suranayaka, Shekhar Mishea, Suryansh, Sharonnok, Sharonyok
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sarang, Syrinx, Sorenza, Sering, Siranush, Sairenji, Serenza, Sara Mizuki
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Serenus's në Facebook. Pozicioni #964387
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SerenusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Serenus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Serenus? Voto për emrin tënd