Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rafaele

Është emri yt Rafaele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Refael
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafael, Raphael, Raffaello, Rafal, Ripley, Refael, Ravel, Rephael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rafaella, Raphaela, Raphaella, Rafela, Rupali, Rifle, Ravyala, Refal
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Rafaele's në Facebook. Pozicioni #96979
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RafaelePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rafaele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rafaele? Voto për emrin tënd