Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rafael

Është emri yt Rafael? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Refael
Variante:Rafe
Djem me tinguj të ngjashëm:Raphael, Raffaello, Rafaele, Rafal, Ripley, Refael, Ravel, Rephael
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rafaella, Raphaela, Raphaella, Rafela, Rupali, Rifle, Ravyala, Refal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 286 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 183 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 183 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 178 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 254 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 251 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 182895 Rafael's në Facebook. Pozicioni #549
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore turk emrat - Popullore rumun emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore etiopian emrat - Popullore letonisht emrat - Popullore spanjisht emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore indonezian emrat - Popullore ukrainisht emrat
Komente nga RafaelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rafael? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rafael? Voto për emrin tënd