Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marta

Është emri yt Marta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Martha
Variante:Martita, Марта
Djem me tinguj të ngjashëm:Mert, Marty, Merita, Meinrad, Meinhard, Mart, Maynard, Meredith
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marietta, Merit, Marita, Marti, Mirada, Mariette, Mardie, Marieta
Vlerësimi:
4/5
yje 461 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 306 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 302 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 304 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 447 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 445 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Davida, Maria
Facebook:

+/- 87890 Marta's në Facebook. Pozicioni #1042
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Popullore italian emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore slloven emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore hebraik emrat - Popullore sllovak emrat
Komente nga MartaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marta? Voto për emrin tënd