Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ines

Është emri yt Ines? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inez, Inga, Inoeska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 206 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 187 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 187 vota
Pseudonime:Nesi
Emrat e vëllezërve:Enis
Emrat e motrave:Meriban, Liridona, Adea
Facebook:

+/- 32810 Ines's në Facebook. Pozicioni #2271
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Popullore rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Popullore hebraik emrat - Popullore slloven emrat - Popullore sllovak emrat - Popullore francez emrat
Komente nga InesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ines? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ines? Voto për emrin tënd