Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fosetta

Është emri yt Fosetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faust, Fausto, Faste, Fasahat, Fshd, Fekitoa, Fasaahat, Faustuo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fausta, Fauste, Fujita, Fight, Faquita, Fabio Augusto, Fauzita, Faza Saidah
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Fosetta's në Facebook. Pozicioni #1210744
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga FosettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fosetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fosetta? Voto për emrin tënd