Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fujita

Është emri yt Fujita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faust, Fausto, Faste, Fasahat, Fshd, Fekitoa, Fasaahat, Faustuo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fausta, Fauste, Fight, Faquita, Fabio Augusto, Fauzita, Fosetta, Faza Saidah
Vlerësimi:
3.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Fujita's në Facebook. Pozicioni #99168
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga FujitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fujita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fujita? Voto për emrin tënd