Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dina

Është emri yt Dina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hebrew
Variante:Dieneke, Dienke, Dientje, Dinah, Dineke, Dini, Dinie, Diny, Dyna, Dynah
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 310 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 184 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 183 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 183 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 288 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 287 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Enzo
Emrat e motrave:Aurela
Facebook:

+/- 171095 Dina's në Facebook. Pozicioni #595
Kategoritë: - Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat - Popullore rumun emrat - Popullore danez emrat - Popullore slloven emrat - Top 100 norvegjez emrat - Top 100 indonezian emrat - Emrat popullore në Irak - Emrat popullore në Rusi
Komente nga DinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dina? Voto për emrin tënd