Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erona

Është emri yt Erona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eron, Erion, Erian, Erena, Eran, Erno, Ermin, Erminio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erina, Ermina, Erna, Erma, Erin, Erm, Erny, Eurwen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Hi, Jo, Rona, Ron, Xuke, Bukurie, Pula, Nind, Poo
Emrat e vëllezërve:Artin, Daniel, Tom, Majd, Eron, Bleart, Eroll, Ardi, Jehon, Florentin, Un Nuk Kam Binjak, Arlind, Erdi, Eltris, Erton
Emrat e motrave:Hibhv, Jjj, Verona, Verkq, Diona, Elsa, Fjolla, Erza, Alketa, Erëza, Ernesa, Arta, Arioneta, Erina, Eltina, Gentiana, Edita, Joo, Jehona, Elvidona, Marigona, Edonisa, Elma
Facebook:

+/- 205 Erona's në Facebook. Pozicioni #107911
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Popullore shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Emrat popullore në Kosovë - Emrat Girl me më shumë vota - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat popullore në Mali i Zi - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Erona


Lona 2017-02-08
I keq dy fjal
Erona ( 14 vjeç) 2017-04-12
mua me pelqen emri im
Erona ( 13 vjeç) 2018-01-27
Jo nuk ka po vetem dua ta di se çfarë kuptimi ka emri im
Erona ( 13 vjeç) 2018-08-23
Jo nuk kamm Faleminderit
Erona 2018-08-23
Mua emri im me pelqen shum vetem dua ta di kuptimin ❤️❤️❤️❤️❤️

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erona? Voto për emrin tënd