Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zoltan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zoltan.
Është emri yt Zoltan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zlatan, Zjuultn, Zoltin, Zoltán, Zoltán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaltana, Zeldine, Zsoltné
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14225 Zoltan's në Facebook. Pozicioni #4454
Kategoritë: - Emrat hungareze - Popullore hungarez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga ZoltanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zoltan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zoltan? Voto për emrin tënd