Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zeppelin

Është emri yt Zeppelin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zabulan, Zebulon, Zabulon, Zebulen, Zebulun, Zevulun, Zevulon, Zeppelina
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zicsi Evelin
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Zeppelin's në Facebook. Pozicioni #289081
Kategoritë:
Komente nga ZeppelinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zeppelin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zeppelin? Voto për emrin tënd