Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zephyrus

Është emri yt Zephyrus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zephyr
Variante:Seferino
Djem me tinguj të ngjashëm:Zephyros, Zopyros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zephyros, Zopyros
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Zephyrus's në Facebook. Pozicioni #130367
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ZephyrusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zephyrus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zephyrus? Voto për emrin tënd