Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zelmira

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zelmira.
Është emri yt Zelmira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gailamir
Djem me tinguj të ngjashëm:Zelmer, Zellmer, Zelimir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zellmeyer, Zulmira, Želmíra, Zelnerie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 165 Zelmira's në Facebook. Pozicioni #124599
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga ZelmiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelmira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelmira? Voto për emrin tënd