Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zelene

Është emri yt Zelene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zelina, Zalmon, Zalman, Zalmai, Zulham, Zeleny, Zalmonah, Zuleima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zelma, Zulma, Zalina, Zelena, Zailyn, Zulima, Zilan, Zulema
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 380 Zelene's në Facebook. Pozicioni #68402
Kategoritë:
Komente nga ZelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelene? Voto për emrin tënd