Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yulenka

Është emri yt Yulenka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yilmaz, Yuiliang, Yie Long
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yulenke, Ylonka, Yalenchka, Yi Long, Yalens, Yalenka, Yılmaz, Yuli Yuningsih
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Yulenka's në Facebook. Pozicioni #545471
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga YulenkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yulenka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yulenka? Voto për emrin tënd