Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yorath

Është emri yt Yorath? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yared, Yered, Yordi, Yarad, Yort, Yorrit, Yordy, Yordie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yuridia, Yerit, Yarda, Yareth, Yarita, Yoryet, Yaret, Yuridi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Yorath's në Facebook. Pozicioni #370875
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga YorathPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yorath? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yorath? Voto për emrin tënd