Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yestin

Është emri yt Yestin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Justin Pronounced yess-tin.
Djem me tinguj të ngjashëm:Yazdaan, Yazdan, Yustin, Yuston, Yazdam, Yagdany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yustina, Youstena, Youstina, Yoxtin
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 145 Yestin's në Facebook. Pozicioni #136725
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga YestinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yestin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yestin? Voto për emrin tënd