Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yelizaveta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yelizaveta.
Është emri yt Yelizaveta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elizabeth
Variante:Lizaveta
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yelysaveta
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Yelizaveta's në Facebook. Pozicioni #98128
Kategoritë:Emrat rusë
Komente nga YelizavetaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yelizaveta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yelizaveta? Voto për emrin tënd