Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yaroslav

Është emri yt Yaroslav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:JarosŁaw
Variante:Ярослав
Djem me tinguj të ngjashëm:Ywroslavh, Yaraslav
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yaroslava
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2700 Yaroslav's në Facebook. Pozicioni #16461
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga YaroslavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yaroslav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yaroslav? Voto për emrin tënd