Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yağmur

Është emri yt Yağmur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ymir, Yamir, Yhaner, Yamaar, Yoaomar, Yomario, Ynyr, Yener
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yanamari, Yanara, Yuneri, Yanuar, Yomira, Yimara, Yomara, Yanamarie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 59 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3180 Yağmur's në Facebook. Pozicioni #14514
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga YağmurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yağmur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yağmur? Voto për emrin tënd