Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xari

Është emri yt Xari? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xacier, Xackery, Xero, Xiri, Xakery
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xara, Xer, Xyra, Xakaira, Xira, Xsara, Xiara, Xaria
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Xari's në Facebook. Pozicioni #199817
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga XariPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xari? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xari? Voto për emrin tënd