Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wyndham

Është emri yt Wyndham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Winton, Wynten, Wyndam, Wynton, Windham, Windom, Wanahton, Winwodem
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wandiana, Wanathan, Windi Yani, Windiana, Wintana
Vlerësimi:
1.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 1.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Wyndham's në Facebook. Pozicioni #64759
Kategoritë:
Komente nga WyndhamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wyndham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wyndham? Voto për emrin tënd