Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wolfgang

Është emri yt Wolfgang? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Volfango
Vlerësimi:
4/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15015 Wolfgang's në Facebook. Pozicioni #4273
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga WolfgangPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wolfgang? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wolfgang? Voto për emrin tënd