Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Winston

Është emri yt Winston? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wynnstan
Djem me tinguj të ngjashëm:Wynston, Wynnstan, Wayne Justine
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wynston, Wynnstan, Wayne Justine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53925 Winston's në Facebook. Pozicioni #1556
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga WinstonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Winston? Voto për emrin tënd


Është emri yt Winston? Voto për emrin tënd